Арсенюк Олег Олексійович


Займаюся підприємницької діяльністю у сфері обслуговування та туристично-оздоровчому напрямку. Народився 21.08.1986 року в місті Черкаси. Свій професійний шлях розпочав іще у студентські роки як помічник керівника приватного підприємства. Завдяки наполегливості та дисципліні став комерційним директором та здобув досвід у сфері управління. Паралельно з основною роботою займаюся також громадською діяльністю.

Illustration
icon

Цінності

Чесність, справедливість, інтерактив із народом, відповідальність, формування прозорих інструментів народовладдя.

icon

Цілі

Розвинена економіка, заможний і вільний українець, невідворотність покарання, високі соціальні стандарти життя, єдність нації при збережені історичних та культурних цінностей окремих регіонів.

icon

Соціальна відповідальність

Депутат має повністю відповідати статусу «слуга народу» — представляти його інтереси, працювати сумлінно та самовіддано, нести відповідальність за свої дії та здати свій мандат у разі висловлення йому недовіри.

Програма

  • 01. Перемога над корупцією, а не боротьба з неюЧиновники мають бути слугами народу, а не навпаки! Жодних хабарів і заохочень! Так корупція як явище буде знищена. А відповідальність корупціонерів буде невідворотною і справедливою.

  • 02. Розвиток інфраструктури 195-го округуТранспортна інфраструктура потребує повного оновлення. Ні — «латковому» ремонту доріг, так — новим дорогам за європейськими стандартами.

  • 03. Спорт — інвестиція у наших дітейСтворення освітньо-спортивних закладів, у яких діти навчатимуться загальним дисциплінам та займатимуться обраним видом спорту.
2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності